Kurumsal

Kurumsal

Maslak Mini Oto Servis ® | Mini Cooper Servis Maslakta 25 yıldır hizmet veren firmamız Range Rover ve BMW marka araçlarında özel servislerini yapmaktadır.

Araç sahiplerinin kaliteli ve güvenilir hizmetlere uygun fiyatlarla ulaşamaması, araç bakım işlemlerinin zaman alan ve sevilmeyen işlerin başında gelmesi Maslak Mini’nin çıkış noktalarını oluşturmuştur.

Firmamız, iş hacmini her geçen gün genişletmekte ve faaliyetlerini daha da artan bir ivme ile sürdürmektedir. Sektöründeki gelişmeleri yakından izleyen şirketimiz, gelecek yıllardaki sektörün büyüme trendlerine uygun olarak hazırlıklarına devam etmektedir.

1978 yılından bu yana babadan oğula devreden üstün hizmet anlayışı, tecrübe ve servis geleneğimizi, güncel teknolojiyle birleştirerek ezber bozmaya devam ediyoruz. Türkiye'deki piyasa şartlarında araç sahiplerinin kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti karşılaştırma yaparak alması gerçekten çok zor. Değişen parça ve işçilik kalitelerine göre farklı servislerden alınan farklı fiyatlar araç sahiplerinin güvenini zedeliyor ve güvenilir bir servis bulmayı zorlaştırıyor.

Bu sebepten dolayı Maslak Mini ailesi olarak üstün hizmet anlayışını hedef edinerek müşterilerine birçok markada servis alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz.